Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego szuka osób do pracy w helskim fokarium i Domu Morświna przy obsłudze ruchu turystycznego.

1. Specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego w Domu Morświna

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego

poszukuje pracownika na umowę zlecenie
[praca 5 dni w tygodniu; 6-7h dziennie, cały rok]

na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO w Domu Morświna

Stacji Morskiej im. Profesora Krzysztofa Skóry Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu

 Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa ruchu turystycznego na terenie Domu Morświna
  • sprzedaż biletów
  • sporządzanie dziennych raportów kasowych
  • nadzór techniczny i dbałość o stan ekspozycji

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • otwartość na wiedzę i ludzi
  • sumienność i dokładność w pracy
  • dyspozycyjność (także w soboty, niedziele i święta)
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

CV prosimy kierować na adres:

marta.prochniak@ug.edu.pl  lub  za pośrednictwem poczty:

Stacja Morska Profesora Krzysztofa Skóry IO UG

Morska 2

84-150 Hel z dopiskiem „praca w Domu Morświna”

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.06.2022 r.

Pobierz pełną treść ogłoszenia Specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego w Domu Morświna

2. Specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego w fokarium

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego poszukuje pracownika na zastępstwo
(do września
; z możliwością wydłużenia okresu zatrudnienia), na pełen etat

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO w fokarium Stacji Morskiej im. Profesora Krzysztofa Skóry Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu

  • kompleksowa obsługa ruchu turystycznego na terenie fokarium
  • obsługa i kontrola sprawności automatów wrzutowych i bramek wejściowych
  • nadzór techniczny nad terenem fokarium
  • utrzymanie porządku na terenie fokarium

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne

Morska 2

84-150 Hel

z dopiskiem „praca w fokarium”

Pobierz pełną treść ogłoszenia Specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego w fokarium