Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w jedynym ośrodku rehabilitacji fok w Polsce – zgłoś się!  Osoby zainteresowane pomocą w ratowaniu dzikich fok serdecznie zapraszamy na wolontariat podczas sezonu rehabilitacji dzikich szczeniąt fok szarych (MARZEC-MAJ). Jest to niepowtarzalna okazja, aby uczestniczyć w czynnej ochronie tego gatunku, zdobyć cenne doświadczenie w pracy z dzikimi zwierzętami, poznać ciekawych ludzi i przeżyć niezapomnianą przygodę! Kogo szukamy?

• osób pełnoletnich (ukończone 18 lat, nie robimy wyjątków nawet za zgodą opiekuna)
  • osób, które zdecydują się przyjechać na co najmniej 2 tygodnie
  • osób pracowitych, których nie przeraża ciężka praca w zmiennych warunkach atmosferycznych i o różnych porach dnia i nocy. Pamiętajcie – poszkodowane focze maluchy często wymagają całodobowej opieki.
  • osób odpowiedzialnych, które poważnie podejdą do swoich obowiązków, w końcu będziecie ratować z nami życie dzikich fok!
  • osób, których nie przeraża duuuuuuża ilość sprzątania

Jeśli to właśnie TY to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś!

Co zapewniamy?

– darmowe zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym

– ubezpieczenie

– odzież roboczą

– dużo pracy i jeszcze więcej satysfakcji z pomocy tym uroczym zwierzętom.

Zainteresowane osoby prosimy o pobranie – tutaj, wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: katarzyna.kucharska@ug.edu.pl Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego 2023 roku.