Drodzy Nauczyciele biologii, geografii, ekologii, przyrody!

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

„Błękitna Szkoła – Warsztaty Bałtyckie” to projekt edukacji morskiej prowadzony przez Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego i Stację Morską im. Profesora Krzysztofa Skóry Uniwersytetu Gdańskiego. Warsztaty Błękitnej Szkoły to atrakcyjna oferta pozalekcyjnych zajęć z zakresu biologii i ekologii Morza Bałtyckiego oraz problemów środowiskowych wynikających
z działalności człowieka (m. in. zanieczyszczenia, eutrofizacja i zmiany klimatyczne).

Zajęcia stacjonarne odbywają się w Stacji Morskiej w Helu, która jest malowniczo położona w Helu nad samą Zatoką Pucką.

Więcej informacji pod linkiem https://hel.ug.edu.pl/oferta-uslugi/blekitna-szkola/

Zapraszamy.

Projekt „BŁĘKITNA SZKOŁA – warsztaty morskie w Helu w roku 2023” dofinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Sponsorem Programu Kierunek Bałtyk, w ramach którego realizowane są warsztaty edukacji morskiej jest Energa z Grupy ORLEN.